Hakkımızda

Takım elbiseleri önemli günlerin vazgeçilmezidir. İş toplantılar gibi ciddi ortamlarda kişilerin takım elbise seçimlerinde de dikkat etmesi gereken hususlar vardır. Takım elbisenin renk uyumu ve kalitesinin önemi ile ayakkabı uyumu önemlidir. Ancak şık bir takım elbiseye anlam katan ufak ama önemli parçalardan biri kol düğmeleridir. Kol düğmelerinin tasarımları, gösterişli olması ve işçiliği size farklı bir çekicilik katacaktır.

20 yıldır sektörün içerisinde olan firmamız tarafından harika tasarımlar ve bir o kadarda harika işçiliğimiz sizi beklemektedir. Altın ve gümüş alanında ki tecrübemizi 20 yılı aşkın süredir olan çalışmalarımız ile göstermekteyiz. Firmamız ürünlerini sürekli olarak en kaliteli şekilde uygun fiyata sunmayı kendine bir amaç belirlemiştir. Firmamız internet mağazası ile de sizlere hizmet vermeye başlamıştır. İnternet mağazamızdan verdiğiniz siparişlerde de zamanında teslimat prensip haline getirilmiştir.

Yaptığımız kol düğmesi 925 ayarındaki değerli gümüşten yapılmaktadır. Kaliteye verdiğimiz önem ile yüksek ayarda gümüş kullanmaktayız. Yapılan gümüş kol düğmelerimiz tamamı ile el işçiliğinde yapılmaktadır. Çift hattat modelindeki kol düğmelerine el işçiliği ile 2 gün gibi kısa bir süre içerisinde sahip olabileceksinizdir. El işçiliği ile yapılan tüm kol düğmeleri 2 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Bu sayede sipariş verdiğiniz ürünler en kısa zaman içerisinde size ulaşmaktadır.

Mineli kol düğme yapımında istediğiniz rengi seçebilme şansınız vardır. Müşterilerimizin istekleri doğrusunda tasarımlarda yapmaktayızdır. İsimli kol düğmesi ile kategorisinde yaptığımız ürünleri sitemizden inceleyebilirsiniz. Tek harf şeklinde kol düğmeleri yaptığımız gibi isteyen müşterilerimize çift harfli olarak kol düğmeleri de yapmaktayız. İnternet mağazamız ile sipariş verir iken seçtiğiniz renk ve harfler de ürününüz hazırlanmaya başlar. Yapılması gereken diğer seçimler sipariş sırasında site üzerinden kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Müşterilerimizin beğendiği her ürün şık bir paket ile kargoya verilmektedir.

20 yılı aşkın tecrübemiz ile firmamızın son derece kaliteli bir el işi ile hazırladığı kol düğmeleri güvenli ödeme seçeneği ile ödedikten aynı gün veya (1-2) gün içerisinde kargoya vermektedir. Bu sayede şık takım elbisenizin el işi ile yapılmış kol düğmesine kısa süre içerisinde sahip olacaksınız.